İçeriğe geç

Bağcılar Kurye

95 / 100

Bağcılar kurye bütün lisanslı ve 5 yıldızlı ertesi gün teslimatlarımızın varış noktasına ertesi gün erişmesi garanti edilir. Buna her süre sıcaklığının egemenlik edilmesi, sıcak yada soğuk olması yada güvenlik kamerası gözetmesine ihtiyaç dinleyen kutuların da dahildir. Gümrükleme, havaalanı güvenliği ve beynelmilel teslimatı da kapsayacak biçimde bu hizmeti baştan da sunabiliriz. Kargonuzun tam yarın acilen teslim edilmesine lüzumunuz varsa hemen bağlantıya geçin. Yani işi ertesi gün kontratlı ticari kurye hizmeti. Tüm lojistik gereksinimlerinizi kısmen üstlenebilir yada tamamen idareyebiliriz.

Zamanlı alımlarla meydana getirilen kontratlı meşhur yada haftalık seferler, mülklerinizin yalnızca birleşik genelinde arzu ettiğiniz iş sıklıkta veya azca ölçüde zamanında bir araya gelip teslim edilmesini sağlayacaktır. Kontratlı harekâtlar, eşyalarınızın ve evraklarınız kesintisiz olarak bir araya gelip teslim edileceği mevzusunda size gönül rahatlığı sağlar. Teslimatlarımızı sizlik ayarlıyoruz, böylece meblağlı kalabilirsiniz ve gününüzü tasarılarken süre kaybetmekten sakınabilirsiniz. Şehrinde hayata devam etmenin ehemmiyetli bi noktaları var; görkemli görünüm, içten, mütevazı bir atmosfer olacaktır.

Acil kurye ile hızlı ve yapılacak çok rakamda şey ve gidilecek yer! Ancak paketleri acilen teslim etmek azıcık zorlu olabilir, zira kış ay koşulları yanaşıyor. Yada standart teslimat sürücülerinin bazı bölgelere erişmesi güç oluyor. Bağcılar kuryesinin destekçi olabileceği yer burasıdır; Teslimatları beklemenin, mahsulleri takip edememenin, karşılığında çok az hizmet karşılığında fahiş maliyetler yapma zorluklarını biliyoruz. Minibüs sürücü filomuzu azami standartlarda eğiterek ve sizinle ve acil olan kurye takımının geri kalanıyla artı bağlantımızı birinci önceliğimiz olarak tutarak tüm bu meselelerle olur.

Bağcılar Kurye Hizmeti

Bağcılar kurye gayret etmeye başlıyoruz. İstanbul’dan courier ile her yerine teslimat yapabiliyor. Bu teslimatınızı çevrimiçi takip ile takip edebilir ve 24 saat alıcı hizmetleri ekibimizi ulaşabilirsiniz. Özellikle acil olan teslimatlar için. Filomuz Avrupa’nın büyük bir işi kısmına dağılmış olup, kesin hizmetimizin nerede olursanız olun size erişmesini sağlar. Daha fazla faydalılık ve gönül rahatlığı için, garantili aynı gün teslimat işleri, yol süresince hiçbir duraklama olmadan bitirilir ve bizimle geçirdikleri vakit süresince iyice takip edilebilir. Ülke genelinde en yararlı kurye hizmetlerinden biriyiz.

Özel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, hizmetlerimiz stresi eksiltmek ve kargoyu sizin için en uygun biçimde taşımak üzere özel olarak planlanmış ve planlanmıştır. Numaralı telefondan güler suratlı alıcı hizmetleri takımımızı arayın. Süratli, faydalı ve emin bir kurye işi hizmeti bulmanın ne kadar güç bulunduğunu biliyoruz, zira bu arzları aralıksız olarak karşılamayı ve aşmayı kastediyoruz. İstanbul ve Avrupa’da muhtelif teslimat hizmetleri mevcut olsa da, courier sadece aynı gün özel teslimat, beynelmilel teslimat ve tasarılı bir zamanlı teslimat şeklinde hizmetler sağlamakla kalmayıp verir.

Acil kurye hem de teçhizatlı, eğitimli ve lisanslı olduğumuz için müracaat eteceğiniz hizmet olabilir. Riskli madde teslimatı, ısı alaşım hakimiyetli teslimat, havaalanı hizmetleri, gözetmeli teslimat ve ağır taşıma hizmetlerine müteveccih teslimat gereksinimlerinizi yani karşılamak için. Niçin kuryeyi bağlarsınız? Courier, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlamak için sürat ve maliyet arasının harikulade dengeı bulmayı hedefleyen son derece tecrübeli ve kesin bir hizmettir. Courier, ağır nakliye hizmetleri de dahil olmak işin üzere çok rakamda muhtelif teslimat hizmetini yürütmek oluyor.

Özel Bağcılar Kurye

Bağcılar kurye üzere tüm lisansa haizdir. Teslimatınız ister küçük bir koli ister pakete kadar mülk olsun, courier kolinizi sadece bu iş için değil, beynelmilel alanda da güvenebileceğiniz bütün eğitimli bir takım tarafınca tehlikesiz ve faydalı bir biçimde teslim edebilir. Courier, sizi ve gereksinim dinlediğiniz özel hizmeti karşılamak için, anında kullanıma hazır, son teknolojiye haiz muhtelif olabilecek kamyonlara haizdir. Bunlar arasında ufak vanlar, sıcaklık hakimiyetli vanlar, vanlar, luton arka liftler, tonluk kamyonlar ve tonluk olan bazı kamyonlar içeriyor. Aynı gün/ekspres ağır nakliye hizmeti veriyor.

İş yaşamında veya şahsi yaşamınızda her şey evvelden tasarlanamaz, bundan dolayı kimi zaman aynı gün veya ekspres teslimatın zorunlu bulunduğunu biliyoruz. Courier olarak, zamanın alıngan olduğu yada acil gidişatlar için hizmetlerimizde dahi aynı gün özel teslimat sunuyoruz. Süratli teslimatın süratli ve rahat bir rezervasyon süreciyle başladığını biliyoruz, zira telefonlardan anında acil bizlere maliyet öneriyi alma, gerekseme dinlediğiniz hizmetle alakalı kısa formu doldurma veya Bağcılar kurye hizmetinizde bugün rezervasyon yaptırmak için web sitemizdeki sohbet hizmeti kullanın.

Acil kurye vasıtasıyla günün 24 saati bizimle konuşun. Ağır nakliye hizmetimizin olası olmasıyla birlikte süratli olmasını sağlamak ile için courier teslimatlarımızda sürüş müddetinin uzatılmasına imkân tanıyan 2 karakter bir sürüş ekipı bulunmaktadır; Vasıtalarımızın daha uzun süre yolda kalmasını, mülklerinizin daha süratli teslim edilmesini ve kamyonların bir sonraki teslimata daha erken hazır olmasını sağlar. Courier olarak ek olarak, mülklerinizin süratli bir halde teslim alınması ve olası olan en kısa sürede yollara çıkmaya hazır olması için İstanbul genelinde muhtelif araçlardan oluşan kadro.

  • Bağcılar kurye askıya alınan veya yasaklanan ithalatçıların de minimis uygulamasından faydalanması yasaklanacak.
  • Bu karar, birden fazla idareyin uyumluluk ve uygulama tedbirlerini artırmaya müteveccih devam çabalarını destekler.
  • Bu tasarının ilerleyişiyle ilgili daha fazla güncelleme beklerken, ticari operasyonlarımızı etkileyebilecek ithalat olacak
Acilkurye.org
Acilkurye.org – Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye Zamanı

Bağcılar kurye filomuzun rezervasyonunuz için hazır olmasını sağlıyoruz. Değişik servislerşeklinde Avrupa çapında başka uygun, bi emin ve uygun maliyetli hizmetler de sunuyoruz. Courier olarak aynı gün ve ertesi gün garantili teslimat, gözetmeli teslimat, ısı aşım ve Avrupa’nın her yerinde meşhurk olarak yapılan teslimatlarıyla haysiyetimiz ortadadır. Sunduğumuz hizmetlerden rastgele biri ile yani hakkında anında maliyet öneriyi almak isterseniz veya bir sonraki yada mevcut teslimatınızla alakalı sualleriniz varsa lütfen bizi bulunan hoş bir günde istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Artık büyük şehirlerinden kabul edilen, işleri idame ettirmek için teslimat hizmetlerine güvenen şirket sahipleri ve harcayıcılarla yani daha ağzına kadar doludur. Mail gibi teslimat hizmetlerine, büyük koli teslimatı, sıcaklık hakimiyetli teslimat, aynı gün teslimat, işinin izlenen teslimat vb. Gibi fertsel kurye lüzumlarının tüm bunlarnı karşılama mevzusunda her süre güvenilemez. Bu zamanlar için bir kurye hizmeti mecburi olabilir. Mülklerinizi kararlı ve süreında teslim etmek. Niçin courier’i seçtiniz? Birleşik işlerle daha önde gelen kuryelerinden biri olan couriere, özel mahsullerinizi taşımaktadır.

Moto kurye geri kalanından ve Avrupa’ya süratli bir halde, paranızın karşılığını en iyi şekilde verecek biçimde teslim etme işlemlerini mevzusunda güvenebilirsiniz. Courier, birleşik bölgelerde her yerinde teslimatınızı anında almaya hazır, tüm yerlede işin özelliklerde kamyonetlere sahiptir. Courier ek olarak, mülklerinizin yüksek eğitimli çalışanlamış olur tarafınca olası olduğunca süratli teslim işini edilmesini sağlamak için sürüş saatlerinin uzatılmasına imkân tanıyan 2 sürücü kullanır. Bağcılar courier sürücü ekibinın tamamı, işin olası olan en iyi hizmeti sunmak üzere dikkatle seçbilimselş ve eğitilmiştir.

Acil Bağcılar Kurye

Bağcılar kurye teslimat sürücülerimizin tümü, en son mevzuatını karşılayacak halde akredite edilmiştir. Her yolculukta sürücülerimiz riskli madde taşımacılığının tüm zorunluluklarını yerine getirecek ekipmana ve hazırlıklara haiz olmasını sağlıyoruz. Vasıtalarımızın bi bakımları ve servisleri kumpaslı olarak yapıldığından, içinde ve çevresinde hem klasik bununla beraber riskli taşıma için en kararlı ve emniyetli usulleri sunabiliyoruz. Teslimata gereksiniminiz ne olursa olsun, teslimatınızın tehlikesiz ve vakitında erişmesini sağlamak için marifetli bir ekibimız ve iyi teçhizatlı vasıtalarımız var.

Kayıp valiz toplama ek olarak pek çok kuryenin sunamadığı bir hizmet de sunuyoruz; Bu bizi en çeşitli kurye hizmeti yapıyor. Artık bi havaalanından alımlar planladığınüzden daha yaygındır ve İstanbul ve etrafındaki kuryelerimiz için kumpaslı olan bir yolculuktur. Uygun vaziyetlerde, rastgele bir havaalanından, havaalanı bekleme salonlarına yada tayyare valizlerine vazgeçilen yitik valizinizide alıp aynı gün içinde bizzat tehlikesiz bir halde konutunuza teslim edebiliriz. Artı havaalanında bazı ehemmiyetli evraklarınızı, elleme çantanızı ve hatta 4 büyük bagajınızı unuttunuz işte oradayız.

Hızlı kurye mesela çantanızı veya bagajı geride mi vazgeçtiniz? Valizinizin bir araya gelmesine ve şahsi olarak doğrudan alınarakta konutunuza teslim edilmesine dayanakçı olabiliriz. Garantili acil aynı gün teslimat. Bugün acil bir koli teslimatına mı gereksiniminiz var? Erişilmesi kolay, arkadaş canlısı ve iyiliksever takımlarımız, aynı gün varış noktasına yetişmesi gereken son dakika acil olacak teslimatını ayarlamanıza, hatta aynı gün kurye teslimatları için evvelden rezervasyon yapmanıza dayanakçı olabilir. İstanbul kurye hizmetlerimiz lüzumlarınıza göre işlemlerin kesin ve elastiktir.

Bağcılar Kurye Haritası

Bağcılar kurye teslimatınızı çevrimiçi takip sistemimiz vesilesiyle takip edin ve kolinizin sıkı bir vakit çizelgesine nazaran teslim işi edileceğinden kararlı olun. Süratli, basit çevrimiçi maliyet öneriyi oluşturucumuzla 24 saat hizmet veriyor. Courier işlemleri olarak, teslimatlarınız hakkında anında maliyet öneriyi alabilmeniz gerektiğini biliyoruz. Courier’in 24 saat destek merkezi ve teslim alma detaylarını, varış yeri bilgilerinı ve gereksiniminiz olan teslimat cinsini kullanarak maliyet öneriyi oluşturmanıza imkân tanıdığı olan çevrimiçi bir hizmeti vardır. Çok teslimatlı özel teslimatlar, sağlanıyor.

İzleme cihazı ile izlenen teslimat, benzer biçimde değişik hizmetlerimiz. Birleşik önde gelen kuryelerinden biri olarak, geri kalanında bir hayli hizmetimizi kullanan alıcılarımızla, mahsullerinizin varış noktasına kararlı ve faydalı neticelerle erişeceğinden kararlı olarak teslimat rezervasyonu yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayın yada anında teslimat öneriyi almak için bizi arayın. Emin, faydalı ve uygun maliyetli bir kurye bulmak başlı başına yeterince güçtür, ancak ADR kuryesi bulmak daha da yani güçtür. Courier olarak, süratli ve kesin olmaktan özsevi dinliyoruz.

Moto kurye her yerindeki minibüsler mülklerinizi anında almaya hazırdır ve ek olarak sürüş müddetini uzatmak ve teslimatı daha da süratlendirmek için minibüs başına birden fazla eğitimli sürücüye sahibiz. Bu, aynı gün teslimat hizmeti ve garantili ertesi gün olanı teslimat sunmamıza imkân tanıdı. Buna ek olarak courier olarak, taşınması ihtiyaç duyulan tüm mülklerin tipik kutular olmadığını da biliyoruz; bu sebeple öbürlerinin yanı gizeme Avrupa çapında Bağcılar kurye riskli mülkler teslimat hizmetleri sunan eğitimli her biri sürücülere ve uzman teslimat vasıtalarına sahibiz. Özel hizmetler.

  • Bağcılar kurye düzenlemelerindeki muhtemel değişikliklere karşı dikkatli ve hazırlıklı olmalıyız.
  • Durumu yakından takip etmeye ve lüzumlu güncellemeleri size sunmaya hep devam edeceğiz.
  • Gelişigüzel bir sorunuz varsa veya daha çok bilgiye ihtiyaç dinlerseniz lütfen bizle bağlantıya
Acilkurye.org
Acilkurye.org – Bağcılar Kurye

Profesyonel Bağcılar Kurye

Bağcılar kurye riskli mülklerin taşınması çoğu süre çok riskli ve tehlikeli olabilir; Courier olarak mülklerinizin meselesiz, tehlikesiz ve zamanında teslim edilmesini istediğinizi öğreniyoruz. Tamamen lisanslı bir işletme olduğumuz ve işletme içi riskli madde ve baştan güvenlik danışmanımızın günün 24 saati destek ve dayanağına haiz olan yüksek eğitimli bir teslimat ekibimıza sahip olduğumuz için Avrupa genelinde seçtiğiniz kuryeniz olarak güvenebilirsiniz. Buna ek olarak palete kadar mülk taşıyabilen ağır nakliye kamyonetleri de dahil olmak üzere, riskli mülkleri taşımak için özel kamyonetlere haizdir. Yani ilgili ve güncel bilgiler sağlamayı hedefliyoruz.

Bu, vrupa çapında 1. sınıflarındaki riskli mülklerinizi taşıma mevzusunda bütün lisansa sahip olduğu anlamına gelmektedir. Courier ile bununla birlikte sizin isminize bir riskli madde anekdotu da sağlayabilir; dolayısıyla kuryenizden ne isterseniz isteyin, bunu daha sağlayabileceğimizden eminiz! Ne taşıyoruz? Bu hizmetimiz, Avrupa genelinde riskli mülkleri minik bir koliden evraka kadar taşıma lisansına haizdir. Bağcılar kurye, günün 24 saati hazır bulunan işletme içi riskli madde güvenlik danışmanımızın dayanağıyla öylece mülklerinizin olması gereken yere tehlikesiz ve vakitında erişmesini sağlamak.Geri bildiriminiz ve önerileriniz her zaman takdir.

İstanbul kurye için özel gereksinimlerinizi karşılayacak özel bir minibüse sahiptir. Bağcılar kurye hizmetimiz alttaki riskli madde ile sınıflarını taşımak üzere tüm lisanslıdır. Değişik servisler yalnız bir evrak kuryesi değildir, aynı zamanda ek hizmetler işin de sunar. Bunlar sıcaklık gözetmeli teslimatı kapsar. Size neler sunabileceğimiz hakkında daha çok bilgi edinmek için hizmete tıklayın. Ikinci büyük şehridir, bir iş merkezidir ve yoğun bir popülasyonun sponsorudur. Netice olarak, işlerin gece gündüz yürütülebilmesini tam sağlamak için kolilerin süratli ve faydalı teslimatına büyük oranda güveniyor. Şubat 2023’te yayınlanıp posta listemize bakınız.

Güneşli Kurye

Güneşli kurye olarak, koli teslimatı da dahil olmak üzere tüm kurye gereksinimlerinizi karşıladığımızdan kararlı oluyoruz. Ek olarakta ağır nakliye, ısı hakimiyetli, aynı gün teslimat vb. Benzer biçimde özel teslimat lüzumlarını da karşılayabilir. Burası, ananesel kurye hizmetlerinin karşılayamadığı gereksinimlerinizi karşılayabileceği yerdir. Bu çok rakamda firmaya konut sahipliği yapması sebebiyle tecrübeli ve emin bir koli teslimat şirketina sahip olmanın ehemmiyetli bulunduğunu öğreniyor. Senelerin tecrübeyi ve bütün eğitimli sürücü takımıyla, kolinizi rastgele bir yerine ve dahil rastgele vermez. Yani ve sürdürülebilirliğe ilişik önemli haberleri vardır.

Özellikle bir şehirden teslim etmek için couriere güvenebilirsiniz. Firma olarak, kolinizin süratli bir şekilde teslim edilmesinin işini ve şahsi teslimatlar için de ehemmiyetli bulunduğunu biliyoruz, bu sebeple kamyon başına iki teslimat sürücüsü kullanıyoruz. Bu, halin sürücülerimizin sırayla sürüş yaparak yolda daha uzun süre kalmalarını sağlıyor. Bu, koli teslimatınızın oraya tipik kurye hizmetlerini daha süratli ulaştığı ve vasıtalarımızın bir sonraki teslimatınız için daha erken hazır olduğu anlamına kazançlıdır. İstanbul gibi yoğun şehirlerde işlerin iş gününün bitiminde kolayca bitmediğini de biliyoruz. Şu ana kadar bir çok konuyu daha öne çıkarıyoruz.

Güneşli kurye 24 saat sarih olduğundan, suallerinizi cevaplamak, size maliyet öneriyi vermek ve son dakika ve zamana duyarlı bir koli teslimatları için aynı gün teslimatları ayarlamak için bize güvenebilirsiniz. Koli teslimatlarınız için bir şirket hesabı açın. Bir şirket olarak, keşfettiğinize göre niçin fiyatsız bir şirket hesabı açmıyorsunuz? Fiyatsız bir şirket hesabıyla sadık bir alıcı olmak için ödünlü maliyetlerden faydalanabilirsiniz, bu da paranızın karşılığını daha da iyi hale getirir. Ek olarak, tüm detaylarınızın saklanması ve daha kolayca ulaşılabilmesi sayesinde koli teslimatı rezervasyonu yapmak. İthalat gayretlerinizde zaferli olmanıza sponsor olacak.

  • Bağcılar kurye geçmekten çekinmeyin. Bu mevzuya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  • İthalat dünyasından son olarak haberleri ve bilgileri size sunduğumuz tedarik zinciri vardır
  • Güncellememize hoşgeldiniz. Küresel tedarik zincirleri, risk yönetimi, ortaya çıkan trendler
Acilkurye.org
Acilkurye.org – Bağcılar Kurye

İstoç Kurye

İstoç kurye daha da basit ve süratli olacaktır. Buna ek olarak bağlantı Courier, mahsullerinizi kıymetine kadarında sigortalamaktadır. Transit mülk sigortamızla arz üzerine daha aşırısını sigortalayabiliriz. Dolayısıyla seçtiğiniz Edinburgh koli teslimatı olarak işlerinizin güvendiğinizde içiniz rahat olsun. Her koli teslimatı aynı lüzumluluklara haiz değildir; çünkü her kutunun lüzumlarını karşılayacak bir geniş ve muhtelif bir kamyonet filosuna sahibiz. İster sıcaklık hakimiyetli teslimat, gözetmeli teslimat, ağır nakliye, havaalanı dahası hizmetleri, beynelmilel teslimat, imzalı teslimat, tasarılı teslimat veya aynı gün teslimat sağlanıyor.

Tüm gereksiniminiz olsun, hayattaki bazı gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Saat 11:00’den önceden ararsanız, kolinizin rastgele bir yerindeki varış noktasına aynı gün erişmesini garanti etmek için, ilk rezervasyonunuzu takip eden saat içinde özel taşıtlarımızdan birini yollayacağımızdan kesin olabiliriz. İnanılmaz elastikliğimiz, aciliyetimiz ve bulunabilirliğimiz sebebiyle koli teslimatınız neden başkası tarafınca hallediliyor? Fiyatsız bir şirket hesabına kaydetmek istiyorsanız, anında maliyet öneriyi almak istiyorsanız yada iş yalnız bir sonraki Edinburgh koli teslimatınız için rezervasyon yapmış oldurmak istiyorsanız arayın.

İstoç kurye bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Numaralı telefonu arayabilir yada info@motokurye.net adresine bizlere e-posta yollayabilirsiniz. Kurultay azası ilk olarak geçen yıl teklif edilen güvenliği ve adalet. Yasasını yine yürürlüğe koyma niyetinin açıkladı. Bu yeni tasarı, özellikle Çin şeklinde piyasa dışı ekonomilerden yapılan ithalatlarla ilgili olarak uluslararası tecim ithalat yasalarını da güçlendirmeyi fakatçlıyor ve de minimis eşiğinin istismarına ait kuruntuları gideriyor. Mevcut düzenlemelere bakılırsa, değeri azami fiyatın altında olan ithalatlara gümrük vergisi, vergi veya harç ödemeden devletlerine izin veriliyor.

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey kurye ülkede alınan kutularının hacmindeki önemli artış, yabancı firmaların tarifelerden, himayeden ve yasalarına yani uyumdan kaçınmak için faydalandığı bir boşluk ortaya çıkardı. Bu vaziyet Bağcılar kurye şirketlerini maliyet rekabeti açısından işin dezavantajlı vaziyete düşürmekte ve yasa dışı malların ve potansiyel olarak zararlı mahsullerin faal bir araştırma yapılmadan ithal edilmesine imkân tanımaktadır. Piyasa şeklinde piyasa dışı ekonomilerden gelen malların da minimis uygulamasından bazılarınında faydalanmasını yasaklayarak rekabet gücüyle ilgili kuruntuları gidermeyi bundan sonra her zaman amaçlıyor.

Bu değişiklik, bu ekonomilerin firmalarına sağladığı haksız avantajlar göz önüne alındığında, bu ülkelerden meydana getirilen bir çok gönderilerin yasaları kapsamında daha çok avantaj elde etmemesini sağlıyor. Yapmış oldurım harekâtlarına tabi mallar için de dahil olmak üzere mevcut uygulama mevzuatı, çalışanlarına ve şirketlerine zarar veren adaletli olmayan ticaret uygulamalarına çözüm ile bulmak için bir avantaj sağlamaktadır. Sadece, de minimis gönderilerinin icrayla ilgili vergilerin ödenmesinden muaf tutulması, bu işi tesiri önemli ölçüde zayıflattı. Tasarı, anti-damping ve karşılama edici vergi emirleri gibi icra harekâtlarına tabi.

Mahmutbey kurye ile olan de minimis gönderilerinin uygun vergileri ödemesinin lüzumlu olmasını sağlayarak bu durumu düzenleme etmeyi fakatçlıyor. Sarih kurumları için önerilen mevzuat, sarih deniz dağıtım veya işleme müesseselerinin da minimis eşiğinden tam faydalanmasına imkân tanıdığı olan boşluğu kapatmayı, böylece adaletli işlem ve ithalat yasalarına uyumu sağlamayı amaçlamakta. Makûs oyuncular için gelişmiş bilgi toplama ve yasaklama yasalarına uyumla ilgili kuruntuları gidermek için tasarı, korumasının işide minimis gönderiler hakkında daha çok informasyon toplamasını gerektiren kararlar bundan böyle yer ediniyor.

acilkurye.org
acilkurye.org – Bağcılar Kurye

Arayın

×